Kdo jsme

Kdo jsme

Společnost PFM-Greenvia, s.r.o. byla založena v roce 2015 jako zahradnická společnost zabývající se údržbou venkovní zeleně. V roce 2016 jsme k této činnosti přidali realizaci a péči o interiérovou zeleň. Náš tým se postupně rozrůstal a o tři roky později došlo k fúzi s firmou Zahrada Brno, s.r.o., která se zabývala realizací sadovnických úprav. Následně jsme rozšířili spektrum našich činností o realizaci zelených střech, vertikálních zelených stěn nebo mechových obrazů.

 

V roce 2019 jsme k této náplni přidali nabídku projekce sadových úprav. To už Greenvia zaměstnávala dvacet zahradníků a stále se zvolna rozrůstá. Dalšími činnostmi, kterými jsme se začali postupně zabývat, jsou dotační poradenství v oblasti zelených střech a pořádání zážitkových workshopů pro firmy. Greenvia patří do skupiny PFM Group a.s., která tvoří holding se spolupracujícími firmami.

 

Jsme držitelem certifikace ISO. Vrcholové vedení společnosti PFM-Group a.s. se zavazuje k Politice systému řízení kvality, ochrany životního prostředí a bezpečnosti práce.
Dokument ke stažení: PFM Politika, vize, morální kodex.

Reprezentativní okolí vaší firmy či svěží kanceláře?

Proč spolupracovat s námi?

Historie a zázemí spojené se společností PFM Group

Již od založení naší společnosti jsme součástí silné skupiny PFM Group, která nám poskytuje ideální podmínky pro stabilitu a růst a zároveň nám zajišťuje skvělé zázemí. Díky tomu se můžeme plně věnovat tomu, co umíme nejlépe a co máme nejraději – zeleni.

Vždy odvádíme práci na 100 %! Kvalita až na prvním místě.

Jsme zkušení, vzdělaní ve svém oboru a zvídaví – neustále sledujeme trendy, rozšiřujeme své obzory a dále se vzděláváme. Můžete se na nás spolehnout.

Svou práci děláme, protože nás baví

Máme-li odvádět perfektní práci, potřebujeme dobrý tým. Proto mezi hlavní úkoly našeho vedení patří práce s lidmi. Spolupracujeme s personalisty a kouči a zúčastňujeme se školení v leadershipu.

Pracujeme rychle a tiše

Nebudeme vás obtěžovat. Zakládáme si na tichém, kultivovaném projevu a vždy vystupujeme profesionálně. Dbáme i na detaily, jako je správná komunikace nebo firemní dress code. Historie a zázemí spojené se společností PFM Group.

Na koho se obrátit

Pavel Prokš

ředitel

proks@greenvia.cz

Stanislava Navrátilová

vedoucí kanceláře

navratilova@greenvia.cz +420 739 605 865

Nikola Štípalová

obchodní manažer

stipalova@greenvia.cz +420 739 605 866

Kateřina Řeháková

vedoucí provozu

rehakova@greenvia.cz +420 608 545 082