Kdo jsme

Kdo jsme

Společnost PFM-Greenvia, s.r.o. byla založena v roce 2015 jako zahradnická společnost zabývající se údržbou venkovní zeleně. V roce 2016 jsme k této činnosti přidali realizaci a péči o interiérovou zeleň. Náš tým se postupně rozrůstal a o tři roky později došlo k fúzi s firmou Zahrada Brno, s.r.o., která se zabývala realizací sadovnických úprav. Následně jsme rozšířili spektrum našich činností o realizaci zelených střech, vertikálních zelených stěn nebo mechových obrazů.

 

V roce 2019 jsme k této náplni přidali nabídku projekce sadových úprav. To už Greenvia zaměstnávala dvacet zahradníků a stále se zvolna rozrůstá. Dalšími činnostmi, kterými jsme se začali postupně zabývat, jsou dotační poradenství v oblasti zelených střech a pořádání zážitkových workshopů pro firmy. Greenvia patří do skupiny PFM Group a.s., která tvoří holding se spolupracujícími firmami.

 

Společně tvoříme tým zahradníků, kteří svojí prací žijí!

Reprezentativní okolí vaší firmy či svěží kanceláře?

Proč spolupracovat s námi?

Historie a zázemí spojené se společností PFM Group

Již od založení naší společnosti jsme součástí silné skupiny PFM Group, která nám poskytuje ideální podmínky pro stabilitu a růst a zároveň nám zajišťuje skvělé zázemí. Díky tomu se můžeme plně věnovat tomu, co umíme nejlépe a co máme nejraději – zeleni.

Vždy odvádíme práci na 100 %! Kvalita až na prvním místě.

Jsme zkušení, vzdělaní ve svém oboru a zvídaví – neustále sledujeme trendy, rozšiřujeme své obzory a dále se vzděláváme. Můžete se na nás spolehnout.

Svou práci děláme, protože nás baví

Máme-li odvádět perfektní práci, potřebujeme dobrý tým. Proto mezi hlavní úkoly našeho vedení patří práce s lidmi. Spolupracujeme s personalisty a kouči a zúčastňujeme se školení v leadershipu.

Pracujeme rychle a tiše

Nebudeme vás obtěžovat. Zakládáme si na tichém, kultivovaném projevu a vždy vystupujeme profesionálně. Dbáme i na detaily, jako je správná komunikace nebo firemní dress code. Historie a zázemí spojené se společností PFM Group.

Kdo jsme

Petr Masaryk

ředitel společnosti

Jiří Mařák

obchodní ředitel

Ivana Svobodová

vedoucí kanceláře

Zdeněk Cicálek

vedoucí realizace

Danielle Jirgalová

vedoucí údržby zeleně

Krystýna Moravová

vedoucí realizace interiérové zeleně

Z našich služeb vybíráme to nejlepší