O tom co umíme jsme už řekli dost. Teď Vám to raději ukážeme.

Technologický park

Technologický park Brno spravujeme od roku 2015. U tohoto významného zákazníka provádíme celoroční údržbu zeleně, úklid komunikací a zimní údržbu. Ze zahradnických prací provádíme například pokosy travnatých ploch, hnojení, vertikutaci a ošetřování proti plevelným druhům. Zimní řez dřevin, mulčování keřových skupin. A protože se snažíme přicházet s novými nápady, tak jsme připravili například akci Vypouštění ryb do jezera u klienta  za účasti rodin zaměstnanců pracujících v areálu. Most přes jezero jsme osadili balkónovými květinami a na Vánoce celý areál zdobíme vánočním osvětlením. Přijďte se sami přesvědčit o naší práci a navštivte areál Technologického parku, který je volně přístupný.

Ukázat 3 další fotografie

Kiwi.com

Těší nás, že jsme mohli být u toho, když se společnost Kiwi.com stěhovala do nových prostor a naše společnost Greenvia tak mohla přispět k vytvoření nových a moderních kancelářských prostor. V roce 2016 jsme nainstalovali 164 vzrostlých interiérových rostlin a 12 květinových obrazů na zeď. Rok 2017 přinesl instalaci dalších rostlin do 3 nových pater... Aby byly rostliny zdravé a svěží, udržujeme je pravidelným květinovým servisem. 

Společnost Kiwi.com, je inovativní celosvětový vyhledávač letenek, který se zaměřuje na kombinace nespolupracujících aerolinek, kde je schopen díky vlastnímu unikátnímu technickému řešení vyhledávat letecká spojení a cenové nabídky letenek, které na trhu nemají konkurenci. Kiwi.com patří k nejrychleji rostoucím technologickým firmám v regionu.

Ukázat 5 další fotografie

Red Hat

Náš další významný zákazník je IT společnost Red Hat, pro kterou zajišťujeme dekoraci interiéru rostlinami nebo například dodávku kytic pro zaměstnance, kteří mají narozeniny. Náš nejnovější přírůstek je instalace vertikální zelené stěny, kterou, krok po kroku, můžete sledovat na našem facebookovém odkazu. Rostliny a nádoby vybíráme společně s klientem tak, aby dotvářeli image společnosti. Snažíme se i o užší spolupráci a tak jsme spolu vysazovali firemní strom k prvnímu výročí firmy v nové budově, dodali květiny ke dni žen...

Ukázat 1 další fotografie

Avast

Naši spolupráci jsme zahájili v roce 2015 se společností AVG Technologies, pro kterou jsme přesadili a následně pečovali o původních 250 vzrostlých rostlin. V roce 2016 převzal Avast v akvizici AVG a letos v létě 2018 se přestěhovali do nového kancelářského objektu Vlněna v Brně, kde naše společné zvelebování kanceláří úspěšně pokračuje.

Společnost Avast je globálním lídrem v oblasti zabezpečení digitálních zařízení. Používá technologie strojového učení a umělé inteligence k boji proti hrozbám na internetu a přibývajícím hrozbám v prostředí Internetu věcí (IoT). Chrání přes 400 milionů uživatelů po celém světě. Na trhu působí 30 let a má pobočky ve 25 zemích světa.

 

Ukázat 5 další fotografie

OÚ Neslovice

Zelená stěna v kancelářích obecního úřadu Neslovice byla realizována jako součást rozsáhlého modernizačního projektu vedeného paní architektkou Křížovou. Zadáním bylo, vyhotovit výrazný zelený prvek, který osvěží prostor radnice. Zároveň jsme museli pracovat s faktem, že není možný zdroj vody pro automatickou závlahu, rostliny jsme proto osadili do speciálních textilních panelů s ruční zálivkou. Stěna je přisvětlována a tak mají rostliny ideální podmínky pro svůj růst.  

Sanmina-SCI

Společnost Sanmina je přední technologická společnost poskytující svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti designu, výroby, testování, servisu a logistických potřeb. V 18 zemích světa zaměstnává přes 45 000 odborníků z různých oblastí. V brněnské pobočce pracuje přes 450 zaměstnanců. 

Byli jsme osloveni,  abychom změnili celkový vzhled původní interiérové zeleně a dodali nové, vhodné rostliny nejen do kanceláří, ale i do míst, které jsou přímo spojeny s výrobními prostory. Zkombinovali jsme čistý minerální substrát a druh rostlin, které neznečišťují své okolí tak, abychom vyhověli požadavku. Touto zakázkou jsme dokázali, že lze použít rostliny i do výrobních prostor. Během druhé etapy jsme rozšířili dekorace o mechové obrazce v jednacích místnostech, kde není dostatek přirozeného světla.

Ukázat 6 dalších fotografií

Mechové obrazce

Pro naše zákazníky vytváříme různorodé mechové produkty s využitím konzervovaného mechu. Používáme plochý a kopečkový mech, který dokážeme i kombinovat. Vytvořili jsme například mechové stěny do kuchyňky, firemní loga z mechu, mechové obrazy, mechové hodiny, ale i mapu světa z mechu.

Rádi připravíme originální mechový obraz nebo mechovou stěnu i pro Vás. Ozvěte se nám a domluvíme si osobní schůzku, kde Vaše představy probereme.

Ukázat 4 další fotografie

Jihomoravské inovační centrum

JIC je zájmové sdružení právnických osob, které podporuje inovační podnikání. Rozvíjí podnikání ve všech fázích – od prvního nápadu až po rozvinuté firmy. My se podílíme na zajištění perfektních podmínek pro práci firem. Během celého roku provádíme úklid komunikací, které doplňujeme o zimní údržbu. V létě pečujeme o venkovní zeleň nejen pokosy, ale i hnojením trávníků a odplevelováním. Údržbou trvalkových záhonů mezi budovami vytváříme pěkné místo k relaxaci, péčí o interiérové rostliny v budově vytváříme místo nejen k jednání, ale i posezení mezi jednotlivými firmami.

Ukázat 6 dalších fotografií

MoroSystems

Vše začalo emailovou poptávkou po zajištění rostlin do nových kanceláří ve společnosti MoroSystems v Brně. Pak už to šlo ráz na ráz. Osobní setkání, zjištění potřeb zákazníka, vytvoření a prezentace cenové nabídky, detailní komunikace požadavků, schválení a nakonec týmová realizace. Rostliny jsme dodali nejen v nádobách na podlahu, ale i v podobě malých vertikálních obrazů na stěny. Tečkou byly mechové panely, které jsme instalovali na zeď do jednacích místností.

Náš zákazník, společnost MoroSystems je česká softwarová společnost specializující se na zakázkový vývoj webových aplikací a informačních systémů.

Ukázat 4 další fotografie

Brno Jundrov

Nesoustředíme se jen na soukromou sféru a proto je naším významným zákazníkem městská část Brno-Jundrov, kde máme na starosti venkovní květinovou výzdobu mostu přes řeku, okolí základní školy a lampy veřejného osvětlení. Dále spolupracujeme se sousední MČ Brno Komín, kde se staráme o venkovní mobilní zeleň a připravili jsme osetí záhonu v zástavbě letničkami, které kvetly po celou sezónu.

Ukázat 6 dalších fotografií

AdMaS

AdMaS představuje výzkumnou instituci v oblasti stavebnictví a jsme velmi rádi, že můžeme dodávat naše služby. Pro centrum jsme zajistili jednorázovou dodávku interiérových rostlin, kdy úkolem bylo doplnit zeleň v jednací místnosti. Dále jsme v celé budově provedli přesazení rostlin do minerálního substrátu.

 

Ukázat 4 další fotografie

Přidejte se k našim klientům, kteří jsou s úpravou veřejného prostranství i interiérů spokojeni.

Kontaktujte nás